Celkem: 0.0 Kč
 
 
 
 

Vinařství Tomáš Krist

Vinařská podoblast Slovácká

Vinařská obec Milotice

10 ha vlastních vinic


Toto mladé, dynamicky se rozvíjející vinařství sídlí v Miloticích u Kyjova. V jeho nabídce najdete širokou škálu vysoce kvalitních jakostních a přívlastkových vín, oceněných na prestižních tuzemských i mezinárodních výstavách, kde s úspěchem konkurují i renomovaným světovým výrobců. Svědčí o tom medaile z Vinalies Internationales Paris, TERRAVINO Izrael, AWC Vienna, Muvina Prešov a jiné.

     K hlavním zpracovávaným odrůdám patří: Rulandské bílé, Rulandské šedé, Pálava, Tramín, Ryzlink rýnský, Muškát moravský, Sauvignon, Sylvánské zelené, Rulandské modré, Merlot, Neronet, Cabernet Sauvignon, Alibernet, Dornfelder, André. Vína jsou prvotřídní kvality s typickým odrůdovým charakterem, bohatým aromatem a svěží kyselinkou. Novinkou v nabídce vinařství je exklusivní řada vín „KRISTOVY POKLADY“ vybraná z nejlepších vín posledních ročníků. Zajímavostí je, že lahve těchto malých šarží jsou číslovány.

Vína tohoto vinařství můžete zakoupit v naší vinotéce Dobré víno v Přelouči nebo objednat na našich stránkách v sekci nákupu online.