Celkem: 0.0 Kč
 
 
 
 

O nás

   Jsme rodinná firma, působíme na trhu s vínem od roku 2002. Máme to štěstí, že naše práce je i naším koníčkem a dá se říci, že náš koníček - objevování, dovážení a ochutnávání vína - se nám stal prací.

 

Od roku 2002 nabízíme vína malých, tehdy ještě neznámých rodinných vinařských firem našim zákazníkům. Začínali jsme úplně od nuly, neznali jsme ani žádné vinaře, ani neměli nějakou síť odběratelů. Co nám nechybělo, bylo nadšení a víra, že se dá uživit rozvozem kvalitního produktu lidem, kteří jej ocení. Tak se nám po několika letech tvrdé práce podařilo vytvořit stálou síť velkoobchodních zákazníků - vinoték, restaurací, specializovaných obchodů i firem- a nakonec i naši vlastní firemní vinotéku

 

    S jedním dodavatelem na začátku, jsme "vyrostli" až k zastoupení 12 vinařských společností. Objevili jsme např. vinařství bratrů Moravčíků, v té době ještě mladých kluků, kdy "Laďa" končil studium na střední škole a "Mirča" začínal studium Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity, samozřejmě obor vinohradnictví a vinařství. V současné době se věnujeme jednak našim obchodním partnerům, firmám a společnostem, které mají zájem prezentovat se víny s vlastním logem, ale především zákazníkům a milovníkům dobrého vína, soustředících se kolem naší vinotéky Dobré víno v Přelouči.

   Nejsme jen velkoobchod - a nejsme jen vinotéka - nesnažíme se vína pouze prodávat, ale seznámit naše zákazníky a milovníky dobrého vína také s výrobou a výrobci tohoto ušlechtilého nápoje. Pořádáme pravidelné ochutnávky, kde se můžete osobně seznámit s představiteli toho konkrétního vinařství. Podnikáme exkurze na Moravu, abyste naživo viděli, kde se rodí hrozny a jak z nich vinař "vyrábí" víno lahodící všem našim smyslům. Každoročně se můžete s námi setkat na přehlídkách vín a ochutnat nové ročníky od našich vinařů. V září je to například vinobraní na Kuksu.

   V neposlední řadě se snažíme přispět ke zvýšení kultury pití vína u nás vůbec. Přijďte se přesvědčit na naši vinotéku nebo na některou z našich ochutnávek.

Těšíme se na vás :-)