Celkem: 0.0 Kč
 
 
 
 

LAHOFER

Vinařská podoblast Znojemská

Vinařská obec Dobšice

410 ha obhospodařovaných vinic

   Naleznete v Dobšicích u Znojma, kde firma v roce 2006 vybudovala nový vinařský dvůr.Vinice leží ve špičkových lokalitách v tratích U Hájku, Babičák. Ve sklepním hospodářství zpracovávájí hrozny vlastní produkce z 68 ha vinic.  Jejich vína jsou díky své vysoké kvalitě a příjemné pitelnosti žádány v mnoha vinotékách a restauracích. Na ochutnávkách vítězí sladké a přitom lehké a svěží Rosé LAHOFER. K dalšímu napití vás lákají jejich skvělé Neuburky, Sauvignony, Tramíny, Veltlíny, Ryzlinky, Mullerky, Muškát moravský, Rulandské šedé  a další vína dělaná opravdu s láskou, jak zní i krédo této firmy.    V nabídce naleznete každoročně vína VOC Znojmovína originální certifikace specifická  pro danou vinařskou oblast - odrůdy Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. K novinkám v červených vínech patří Dornfelder 2011 výběr z hroznů. 

Od roku 2011 vinařství obhospodařuje viniční tratě ve Znojemské vinařské podoblasti: obec Dyje -vinice Babičák, obec Dobšice - vinice U Hájku, obec Hrádek -  vinice Vinohrady ke Křídlůvkám, obec Vrbovec - vinice Lampelberg, Šác, Dolina, Vinná hora a Waldberg, obec Hostěradice - vinice Volné pole, obec Kyjovice - vinice Špičák, obec Olbramovice - vinice Leskoun, Na vyhlídce, U sv. Michala a Olbramovická hora.

Vína tohoto vinařství můžete zakoupit v naší vinotéce Dobré víno v Přelouči nebo objednat na našich stránkách v sekci nákupu online.