Celkem: 0.0 Kč
 
 
 
 
img

Svatomartinská vína 2019

Svatomartinská vína 2019 v prodeji! Nabídka z 5 vinařství! Přijďte si vybrat :-)

img

Nová bulharská vína v bag in boxech

Nová bulharská vína v 2l , 3l a 10l bag in boxech. Plná červená i bílá vína vysoké kvality z moderních bulharských vinařství!

img

Degustace v Hotelu Jezerka

Ve čtvrtek 28. února jsme přijali pozvání představit vína z naší nabídky na semináři Východočeské ovocnářské unie. Padesát účastníků řízené degustace v hotelu Jezerka Seč ochutnalo 33 vzorků vín.

img

Vinotéka otevřena každý den až do vánoc!

Od neděle 9.12. až do neděle 23.12. Vinotéka Dobré víno Cestrovi otevřena každý den! Přijďte si vybrat dárky a dárkové balíky z bohaté nabídky vín, destilátů, delikates, speciální vánoční nabídky čokolád, káv a čajů 😃

img

SHIRAZY z Austrálie a Afriky

Vína z Austrálie, Nového Zélandu i Jižní Afriky - novinky v naší vinotéce!

img

Svatomartinská vína 2018

Svatomartinská vína 2018 si objednávejte na telefonu vinotéky 607 607 697. V nabídce máme vinařství Moravčíkova vína, Štěpána Maňáka a Standy Konečného. Mladá vína nabízíme z vinařství LAHOFER.

img

Malbec Day v Přelouči

Vážení přátelé dobrého vína, zveme vás na degustaci argentinských vín s vyprávěním pana Jana Martínka, který v únoru vinařství Argentiny a Chile navštívil. Ve sklípku baru Ve Dvoře 20.4.2018 v 19 hodin. Vstupné 300 Kč.

img

BAG IN BOX

BAG IN BOX - víno plněné do bag in boxu. NOVĚ v naší nabídce najdete více jak 50 druhů bag in boxů s vínem v 5, 10 nebo 20 litrovém balení s kvalitními víny s CHOP a CHZO z Moravy, ale i ze Slovinska a Chorvatska. Víno je plněné na moderní plně automatické lince ve firmě Vinný dům.

img

Ochutnávejte s námi!

Ochutnejte s námi během letošního roku to nejlepší z vinařských sklepů! Vína nejen z Moravy a Čech, ale vína z celého vinařského světa!

img

Vinotéku otevíráme 4. ledna 2018

Vážení přátelé dobrého vína, vinotéku pro vás otevíráme ve čtvrtek 4. ledna 2018.

img

PF 2018

Úspěšný a pohodový rok 2018 vám přeje vinotéka Dobré víno!

img

Ochutnávka vín Vinařství Na Soutoku

Vážení přátelé dobrého vína, zveme vás na řízenou degustaci vín z Vinařství Na Soutoku! Uvádíme tak novinku v naší nabídce kvalitních moravských vín. Přijďte si rezervovat místo na 24.11. od 19 hodin do naší vinotéky. Vstupné 250 Kč.

V sobotu 28.10. je zavřeno

Vážení přátelé dobrého vína, tuto sobotu 28.10. je z důvodu státního svátku naše vinotéka zavřena.

img

Dejte si každý den burčák!

Burčák z Velkých Bílovic - každý den z naší vinotéky! Bílý i červený burčák z moravských hroznů! Objednávky burčáku volejte na telefon do vinotéky: 607 607 697

img

Alibernet z vinařství Stanislava Konečného

Přijímáme objednávky na Alibernet 2016 pozdní sběr z vinařství Konečný. Toto vynikající víno je Šampionem Vinum Juvenale a dalších soutěží. Velmi omezené množství! V nabídce budou i další vína z ročníku 2016. Kompletní nabídka v naší vinotéce.

img

IMIGLYKOS

IMIGLYKOS bílé a červené řecké polosladké víno - Imiglykos znamená v řečtině „polosladké“ víno a pro jeho oblíbenost na něj narazíte po celém Řecku. Je to ten nejsladší způsob, jak zakončit výtečnou večeři. Je vynikající samotné, ale také se perfektně doplňuje s řeckými meze, zralým ovocem, jemnými sýry a dezerty. Prodej v lahvích 0,75l , bag in boxech 5l a 10l. Malo i velkoobchodní prodej v našich vinotékách a na www.dobrevinocestrovi.cz

img

Víno & delikatesy - Golčův Jeníkov

17.3.2017 jsme otevřeli novou vinotéku Víno & delikatesy - Havlíčkovo náměstí 117, Golčův Jeníkov. Přijďte ochutnat víno a delikatesy! Těšíme se na Vás!

img

Ochutnávka vinařství Čech

Ochutnávka Vinařství Čech se přesouvá na pátek 24.3.2017. Začátek v 19 hodin v salonku Záložny Přelouč. Vstupné 250 Kč. Vstupenky zakoupíte ve vinotéce Dobré víno nebo si je můžete rezervovat na telefoním čísle vinotéky 607 607 697 a na emailu vinoteka@dobrevinocestrovi.cz

img

PF 2017

Děkujeme vám za přízeň v tomto roce a přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.

img

Vánoční otevírací doba 2016

Otevírací doba vinotéky Dobré víno před vánocemi a mezi svátky. Nabízíme více než 200 druhů vín, ovocné pálenky, koňaky, whisky, rumy, brandy, likéry, medovinu, punč. Řecké olivy, maďarské delikatesy, klobásy, velký výběr sýrů a paštik. Čaje, kávy, čokolády. Vše vám dárkově zabalíme :-)

img

Vinařství ČECH - víno z Tvrdonic

Vánoční dárek na přání vás našich zákazníků - vína z Vinařství ČECH z Tvrdonic si můžete zakoupit v naší vinotéce!

img

Ochutnávka vín Vinařství Václav Šalša Kyjov

Zveme všechny příznivce dobrého vína na degustaci vín vinařství Václava Šalši z Kyjova. Ochutnávka se bude konat v pátek 2. 12. 2016 od 19 hodin v salonku Záložny v Přelouči ( 1. patro). Vstupné 250,- Kč. Vstupenky zakoupíte ve vinotéce Dobré víno, Hradecká 30, Přelouč. Tel: 607 607 697

img

SVATOMARTINSKÁ VÍNA 2016

11.11. od 11 hodin přijďte ochutnat Svatomartinská vína do naší vinotéky! JIŽ DNES SI MUŽETE OBJEDNAT SVATOMARTINSKÁ VÍNA OD SVÉHO OBLÍBENÉHO VINAŘE - MAŇÁK, SEDLÁK, MORAVČÍK, KONEČNÝ, VELKOBÍLOVICKÁ VÍNA s.r.o. nebo MLADÁ Z LAHOFERU!

img

Burčák! Burčák! Burčák!

Od pátku 23.9. růžový burčák z Modrého Portugalu z vinařství Jana Balgy z TVRDONIC! Bílý a červený burčák z Velkých Bílovic v naší vinotéce! Telefon na objednávky: 607 607 697

img

Letní Frizzanté v akci!

Během měsíce srpna a září si můžete u nás zakoupit letní Frizzanté v akci. Všechna Frizzanté jsou z Moravy, novinkou je Frizzanté vyrobené z jahod, višní nebo černého rybízu z firmy PPS Agro Strachotín!

img

Nové telefonní číslo vinotéky!

Nové telefonní číslo naší vinotéky je 607 607 697. Můžete na něj volat vaše objednávky nebo vám podáme pro vás potřebné informace :-)

img

Degustační čtvrtky

Blíží se první degustační čtvrtek. Zveme vás do příjemného prostředí kavárny Slabý kafe v Přelouči. 7. 4. 2016 od 19 hodin zde ochutnáme vína nového ročníku 2015 z Vinařství Konečný Čejkovice! Vstupenky si můžete zakoupit v naší vinotéce.

img

Vína Štěpána Maňáka mezi nejlepšími víny ČR

Nejlepší vína ČR v naší vinotéce! Přijďte si vybrat vína zařazená mezi 100 nejlepších vín ČR!

img

Vánoční otevírací doba 2015

Připravili jsme pro vás rozšířenou otevírací dobu před vánocemi a mezi svátky. Těšíme se na vás :-)

img

Svatomartinská husa a Svatomartinská vína

Pozvánka na Svatomartinskou husu do zámecké restaurace v Cholticích: V tento svatomartinský čas můžete ochutnat lahodnou husí paštiku, poctivý kaldoun či do zlatova pečenou svatomartinskou husu podávanou s variiací bramborových a karlovarských knedlíků doplněných bílým a červeným zelím. Pro vegetariány máme přiravené podzimní zeleninové ragů s bylinkovým bulgurem. Široká nabídka svatomartinských vín je samozřejmostí. Na tuto akci doporučujeme rezervaci na tel: 777200804 nebo mail: krabak.j@seznam.cz

img

Svatomartinské 2015

Svatomartinská vína ročníku 2015 jsou vybrána! Přijďte 11.11. do naší vinotéky ochutnat a vybrat si Svatomartinské víno z nového ročníku. První Svatomartinské víno otevřeme 11.11. v 11 hodin 11 minut. Ochutnávání vín bude probíhat od 11 do 18 hodin. Těšíme se na Vás!

img

Vše pro dárky

Navštívili jste naši novou prodejnu Vše pro dárky? Představujeme vám náš nový sortiment - svíčky od americké firmy Candle-lite. Udělejte si doma příjemnou atmosféru s vonnou svíčkou v podzimních sychravých dnech.

img

Burčák z naší vinotéky

Burčák v naší vinotéce od našeho stálého dodavatele z Moravy. Přijďte ochutnat burčák z hroznů vypěstovaných na Moravě... z odrůd Modrý Portugal, Muškát moravský, Muller Thurgau, Veltlínské zelené... 3x v týdnu, vychlazený, brzy ráno dovezený z Moravy

img

Otevření nové vinotéky

Zveme Vás na slavnostní otevření nové vinotéky! V úterý 30.6. v 17 hodin. Těšíme se na Vás :-) Adresa stejná: Hradecká 30 v Přelouči

img

Ochutnávka českých vín

V pátek 29.5.2015 od 19 hodin v salonku Záložny v Přelouči budeme mít jedinečnou příležitost ochutnat vína z biodynamického vinařství Vinné sklepy Kutná Hora! Vína nám představí sám ředitel vinařství pan Lukáš Rudolfský. Přijďte ochutnat mladá vína ročníku 2014, která uzrála na vinicích 20 km od Přelouče, seznámit se s novými odrůdami vín a poslechnout si zajímavé vyprávění o jejich vzniku... Srdečně Vás zveme! Vstupenky zakoupíte v naší vinotéce.

img

Zámecké nádobí

Přijďte se podívat do našeho obchodu na Hradecké ulici 30 v Přelouči. Stále rozšiřujeme nabídku dárků, vína a delikates .... K dárkům, ze kterých si můžete vybírat, přibyla nová kolekce zámeckého nádobí s cínovou patinou.

img

OCHUTNÁVKA VÍN

Dobrá zpráva pro příznivce dobrých vín: v pátek 31.10. od 19 hodin v salonku Záložny Přelouč můžete ochutnat vybranou kolekci špičkových moravských vín Štěpána Maňáka ze Žádovic. Vstupenky zakoupíte v naší vinotéce. Vstupné: 250 Kč

img

V naší vinotéce můžete platit kartou

Zavedli jsem v našem obchodě novou službu pro zákazníky. Můžete zaplatit svůj nákup platební kartou. Přijďte si k nám pro dobré víno, vynikající delikatesy nebo udělat radost pěkným dárkem někomu blízkému. Doplnili jsme sortiment skleničkami na víno Swarovski, porcelánové hrnky na kávu a čaj, nové druhy čokolád, čajů, řecké olivy a další dobroty.

Fotky z ochutnávek

Fotky z posledních ochutnávek: vinařská a šlechtitelská stanice AMPELOS Znojmo

img

Novinky z vinotéky

Doplňky k vínu, kávě, čaji... rozšířili jsme sortiment naší vinotéky: Broušené skleničky Swarovski, kávové a čajové servisy, porcelánové hrnky, podnosy. Vybrat si můžete různé motivy: kočky, levandule, auta, motorky, Gustav Klimt, Alphons Mucha a další

img

Salon vín ČR 2014

Vína ze Salonu vín ČR 2014 si můžete objednat mailem na adrese obchod@dobrevinocestrovi.cz nebo zakoupit v naší vinotéce v Přelouči. Seznam vín od našich dodavatelů najdete po kliknutí na nadpis.

img

Připravujeme ochutnávku

Připravujeme ochutnávku vín Vinařství AMPELOS Znojmo, které v loňském roce získalo ocenění za nejlepší kolekci vín v soutěži Král vín ČR. Bude se konat v pátek 28.3.2014 od 19 hodin v salonku Záložny v Přelouči. Vstupenky si objednejte mailem nebo na vinotéce Dobré víno v Přelouči. Vstupné 250 Kč.

img

Vánoční otevírací doba

Připravili jsme pro vás rozšířenou otevírací dobu před vánocemi a mezi svátky..

img

Ochutnávka vín z vinic pod Pálavou

Zveme Vás na řízenou degustaci - Moravčíkova vína z vinic pod Pálavou, kterou nás povede majitel vinařství pan Vladislav Moravčík. 18.10.2013 od 19 hodin v Kavárně Dobrá káva na Masarykově náměstí v Přelouči. Vstupné 250 Kč. Vstupenky zakoupíte v kavárně nebo v naší vinotéce.

img

Vinobraní Kunětická Hora

Pojedete v sobotu na Kuňku? Stavte se za námi na stánku a přijďte ochutnat vína Štěpána Maňáka ze Žádovic, Balgových z Tvrdonic nebo vinaře Milana Sůkala! Těšíme se na Vás! A jestli zůstanete v Přelouči na Přeloučském dabingu, přijďte k nám na náměstí do kavárny v podloubí. Budeme točit burčák, víno nebo na dobrou kávičku :-)

img

NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA VINOTÉKY

Rozšířili jsme pro Vás OTEVÍRACÍ DOBU ve vinotéce: Od pondělí do pátku si můžete nakoupit od 9 do 18 hodin! V sobotu od 9 do 12 hodin!

img

Super ochutnávka!

Ochutnávka vín Štěpána Maňáka se vydařila. Vína byla vyrovnaná, každý si vybral své favority. Úspěšný byl překvapivě první vzorek Muller Thurgau 2011 v kabinetu. Z dalších vín ochutnávky zaujal Ryzlink rýnský 2011 pozdní sběr, Sauvignon 2011 pozdní sběr..

img

Týden Vinařství Štěpána Maňáka!

Týden vín Vinařství Štěpána Maňáka!!! Každý kdo si koupí nebo objedná 6 lahví = 1 karton vín v minimální hodnotě 1000 Kč od Maňáka dostane 10% slevu! Celý týden můžete v naší vinotéce ochutnat Pálavu výběr z bobulí 2011! Vrcholem bude páteční degustace na které můžete ochutnat jedno z nejlepších vín světa SAUVIGNON slámové víno oceněné TERRAVINO v Izraeli. Akce začne v pondělí 18.3. o potrvá do pondělí 25.3.

img

Degustace vín VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁN MAŇÁK

Řízená degustace vín úspěšného vinařství Štěpána Maňáka nominovaného na Vinařství roku 2012, držitele řady domácích a světových ocenění, např. šampion O.I.V. Terravino v Izraeli, AWC Viena, VINALIES INTERNATIONALES Pařiž, INTERNATIONALE WINE San Francisco, Salon vín ČR atd.

img

Salon vín České republiky 2013

Velký úspěch vín, která najdete v naší vinotéce. Mezi 100 nejlepších vín ČR patří Cabernet Sauvignon 2011 výběr z hroznů z vinařství Petra Bízy, Ryzlink vlašský 2011 pozdní sběr z BMVinařství, Chardonnay 2011 výběr z hroznů z Velkobílovických vín s.r.o., Kerner 2011 výběr z hroznů a Sauvignon slámové víno 2011 z vinařství Štěpána Maňáka.

img

Řízená degustace vín

Zveme Vás na řízenou degustaci vín z vinařské společnosti Velkobílovická vína s.r.o. 15.2.2013 od 19 hodin v salonku přeloučské Záložny v 1. patře

img

PF 2013

Vážení obchodní partneři, milí zákazníci a všichni přátelé dobrého vína, přejeme Vám krásný a pohodový rok 2013!

img

Doporučujeme z naší nabídky!

V našich aktualitách vás chceme postupně seznámit s víny, které nabízíme ve firemní vinotéce v Přelouči a na těchto stránkách. V posledním listopadovém víkendu jsme navštívili s některými z vás vinařství našeho přítele a vynikajícího vinaře Milana Sůkala v Novém Poddvorově. Ve stylovém sklípku pod penzionem rodiny Sůkalů jsme ochutnali 15 skvělých vín. Doporučujeme k ochutnání! Proč? Čtěte dál...